Verslo augimui: rinkodaros ir pardavimų valdymas

Mokymų metu dalyviai sužinos, kaip įgalinti dirbti rinkodaros ir pardavimo komandas vienam bendram tikslui. Išsiaiškinsime, kas yra svarbu skirtingoms tikslinėms auditorijoms ir kaip su jomis kurti vertingus santykius. Dalinsimės praktiniais pavyzdžiais ir patarimais, kaip sėkmingai įgyvendinti ryšių su klientais valdymo (CRM) procesus ir vertinti svarbiausius verslo augimui rodiklius (KPI). Rinkodara ir pardavimai – draugai ar priešai? Ką sako teorija ir ką rodo praktika?

Seminarą veda rinkodaros vadovas Simonas Stūrys ir lektorius Oleg Abramenko.

Simonas Stūrys – rinkodaros vadovas, sukaupęs beveik 20 metų patirtį verslo vystymo bei rinkodaros srityse. Pastaruosius 11 metų dirbo rinkodaros direktoriumi Baltijos šalims pirmaujančioje IT paslaugų įmonėje – Atea. Darbas aukščiausio lygio vadovų komandose leido gerai įsisavinti strateginio valdymo ypatumus, suprasti verslo aplinkos visumą ir išnaudoti galimybes verslui augti. Šiandien Simonas konsultuoja siekiančias augti įmones – padeda joms sukurti ir įgyvendinti efektyvias rinkodaros strategijas.

Oleg Abramenko – konsultantas, vadovas, turintis 16 metų verslo plėtros patirtį, 5 metų vadovavimo patirtį, kurią įgijo dirbdamas stambioje bendrovėje (800+ darbuotojų). 6 metus veda pardavimų, derybų mokymus Lietuvoje ir Rusijoje. Dirbo logistikoje (jūriniai ir oro pervežimai), su prekybos centrais ir jų nuomininkais (parduotuvių tinklai, vaistinės, bankai), aviacijoje (vadovavimas pardavimams globaliose rinkose: Rusijoje, NVS šalyse, Europoje, Azijos regione). Globalioje korporacijoje įgyta vadovavimo patirtis leidžia Olegui gerai suprasti klientų poreikius „iš vidaus“, kitaip sakant „iš kitos barikadų pusės“. Olegas yra tokių konferencijų kaip „Pardavimų formulė“ (1700+ dalyvių) ir „Pardavimo profesionalų diena“ (500+ dalyvių) pranešėjas.

VERSLO AUGIMUI:

RINKODAROS IR PARDAVIMŲ VALDYMAS

8 ak. val

1 - OS DIENOS SEMINARAS

  • Rinkodara. Nuo misijos iki kliento šypsenos.
  • Pardavimai. Pardavimų valdymas.
  • CRM. Draugas ar priešas?
  • Rezultatai svarbiausia – veiklos rodiklių sistema (KPI).

250 Eur + PVM

2019-06-07 VILNIUS